هم‌اکنون 58 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

کارگاه شبهه شناسی و پاسخ گویی ویژه مربیان مهدویت استان لرستان برگزار شد

کارگاه شبهه شناسی و پاسخ گویی ویژه مربیان مهدویت استان لرستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان و  استاد این دوره حجت الاسلام والمسلمین مهدوی خواه مدیر حوزه علمیه خواهران استان در روز دوشنبه سی ویکم مرداد ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان لرستان، کارگاه شبهه شناسی و پاسخ گویی ویژه مربیان مهدویت استان لرستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان لرستان و  استاد این دوره حجت الاسلام والمسلمین مهدوی خواه مدیر حوزه علمیه خواهران استان در روز دوشنبه سی ویکم مرداد ماه برگزار شد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان اظهار داشت: ما با چهار گونه مدعی دروغین مواجه هستیم؛ نخست گروهی که مدعی امام زمان(عج) بودن هستند! دوم کسانی که خود را نایب خاص امام زمان(ع) می دانند با عنوان هادی امت و واسطه فیض و ... در شیخیه‌ی کرمانیه مقوله رکن رابع چنین مقامی را دارا است! یا قطب که برخی متصوفه در نظر دارند گاهی به صورت نایب خاص تصور می شود. دسته سوم خود را زمینه سازان ظهور می دانند مثل یمانی و نفس زکیه و گروه چهارم مدعیان ارتباط با امام زمان(عج) از طریق همسری و فرزندی، خواب و تشرفات هستند.
وی همچنین گفت: شناسایی احادیث صحیح از ناصحیح بسیار اهمیت دارد چنان که امام صادق(ع) می فرمایند: اگر در یک خبر تفکر کنید بهتر از آن است که هزار روایتی را صرفاً بخوانید.

همچنین  امام زمان(عج) فرمودند: عصر غیبت دوران ریزش و غفلت است؛ در کتاب «احتجاج» این توقیع از حضرت آمده است که فرمودند: در آخرالزمان، منِ مهدی را جاهلان شیعه آزار می دهند آنها که دین‌شان به سستی بال مگس است.
در پایان این نشست به سوالات مطرح شده مربیان پاسخ داده شد
آخرین ویرایش
در 1401/6/1 13:04 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

پیامک
30001366