هم‌اکنون 58 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

کارگاه سبک زندگی مهدوی با بهره گیری از مربیان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) برگزار شد

کارگاه سبک زندگی مهدوی با بهره گیری از مربیان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در مسجد قمر بنی هاشم شهرستان خرم آباد طی تاریخ بیست و هفتم مرداد ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان کارگاه سبک زندگی مهدوی با بهره گیری از مربیان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در مسجد قمر بنی هاشم شهرستان خرم آباد طی تاریخ بیست و هفتم مرداد ماه برگزار شد.

مربی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان لرستان اظهار داشت: این کارگاه، آغاز یک حرکت مجموعه‌ای است که رأفت، رحمت، عنایت و دعا در افراد جامعه ایجاد کرده و سبب تحولی شگرف در خرم آباد می‌شود.

وی با اشاره به فرازهائی از زیارت امام زمان(عج) افزود: مهدویت یک راه برای نجات نیست بلکه تنها راه نجات بشر است. وی گفت: بهترین الگوی زمینی برای انسان های منتظر، شهدا هستند ما نیز باید به عنوان انسان های منتظر، در زندگی و مسائل تربیتی، همچون شهدا گام برداریم.

او تصریح کرد: دوره آموزشی سبک زندگی مهدوی با هدف آشنایی با کارکردهای سبک زندگی منتظران در بعد فردی و اجتماعی و اجرای آن در جامعه برگزار شد.

همچنین قابل ذکر است که: وی ادامه داد: در این کارگاه ها شرکت کنندگان با ارائه راهکارها و پیشنهادات برای ترویج فرهنگ و معارف حقه مهدویت به بحث و تبادل نظر می پردازند.
آخرین ویرایش
در 1401/5/29 10:43

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

پیامک
30001366