هم‌اکنون 58 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

نشست هم اندیشی مربیان، فعالین مهدوی و یاوران نماز استان لرستان برگزارشد

با هدف برنامه ریزی در خصوص برگزاری دوره های تربیت مربی شست هم اندیشی مربیان،فعالین مهدوی و یاوران نماز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان، نشست هم اندیشی مربیان، فعالین مهدوی و یاوران نماز با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و ستاد اقامه نماز استان، یاوران و فعالین نماز و مهدویت در سالن همایش های بیمه درمان تامین اجتماعی استان طی تاریخ ۲۴ مرداد ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم در جهت رفع موانع موجود در مسیر رشد و شکوفایی فرهنگ اقامه نماز در جامعه تلاش کنیم و همچنین باید یکی از اولویت‌های برنامه‌های یاوران نماز، فعالیت در بین نسل نو و دانش‌آموزان در مدارس باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر لزوم اجرای برنامه‌های فرهنگی با موضوع مهدویت گفت: بهترین شرایط برای اجرای هدفگذاری در بحث مهدویت، مدارس و گروه سنی دانش‌آموزان است که می‌توان از این طریق، مسئله مهدویت را در جامعه نهادینه کرد.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان با اشاره به ضرورت شناسایی آسیب‌های موجود در جامعه در جهت نهادینه شدن فرهنگ نماز گفت: همه ما در مقابل نماز مسئولیم و باید با استفاده از ظرفیت‌های موجود و تلاش زیاد متصدی اقامه نماز در جامعه باشیم.

او تصریح کرد: برای موفقیت در این راستا باید کلاس‌های آموزشی تخصصی ویژه با حضور اساتید مجرب تشکیل شود تا افراد هوشمندی که توانایی پاسخگویی به شبهات را دارند برای آگاهی دانش‌آموزان و سایر جامعه بکار گرفته شوند.
آخرین ویرایش
در 1401/5/25 13:44 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

پیامک
30001366