هم‌اکنون 53 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

معارفه رابط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) در شهرستان بروجرد

معارفه رابط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) در شهرستان بروجرد با حضور مسئولین کشوری و استانی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)
با توجه به نقش و اهمیت شهرستان بروجرد و حساسیت مردم آن منطقه ، مدیریت استان به این نتیجه رسید دفتر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) تاسیس شود از این رو با رایزنی با امام جمعه محترم شهرستان بروجرد حجت الاسلام و المسلمین حسینی ، فرمانداری و سپاه پاسداران آن منطقه ، حجت الاسلام و المسلمین قاسم بهرامی فرد بعنوان رابط این دفتر معرفی شد.
این معارفه صبح روز چهارشنبه مورخه 98/4/19 در سالن کانون ایثار شهرستان بروجرد با حضور آقایان بیگدلی مدیر کل حراست و ابراهیم آقابابایی معاونت اداری مالی و پشتیبانی و نیز جناب آقای رعیت پور مسئول روابط عمومی بنیاد کشور ، اعضای دفتر نمایندگان مجلس و مدیر استان صورت گرفت .
در این جلسه حجت الاسلام جعفر پور رئیس سازمان تبلیغات بروجرد ضمن ابراز خرسندی و استقبال همه جانبه از این جریان ، به همراهی همه مدیران شهری برای این موضوع تاکید کرد . در ادامه حجت الاسلام و المسلمین هاشمی با توجه به جایگاه شهرستان بروجرد این حرکت را در دهه کرامت بعنوان منبع خیری ابراز نمودند . در پایان جناب آقای آقابابایی بر رسالت بنیاد در کشور و اهمیت آن در استان ها به ویژه شهرستان ها ، همه مسئولین را به همکاری با دفتر این بنیاد در شهرستان بروجرد دعوت نمود


آخرین ویرایش
در 1398/4/20 18:28

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

پیامک
30001366